“Sir Fogg spojuje dobrodruhy,
je platforma pro cestovatele a jejich průvodce.”

Sir Fogg je mostem mezi průvodci, kteří pořádají výpravy, výlety, expedice, zájezdy a jejich klienty, tedy cestovateli všeho druhu.

Poskytuje oběma stranám velkou svobodu. Cestovatel může najít zážitek svých snů a průvodce zase sympatické lidi, které je radost mít na výpravě.

Výhodou pro průvodce je, že si sám vybere kdy, kam a jakým způsobem chce výpravu uspořádat.

Zisk neplyne žádné cestovce, ale průvodci, tobě.
Můžeš tak uspořádat kvalitnější, zajímavější a levnější akce, než by kterákoliv cestovka dokázala.
Záda ti kryje tým Sir Fogg, který garantuje vyřešení i těch nejkritičtějších situací.
Průvodce si vybírá své klienty, aby mohl vytvořit na akci dobrou atmosféru. Na babetě přes poušť? Nebo vzducholodí na pól? No jasně, jen do toho!

Tvá nezávislost je naším cílem.

Věříme, že jen průvodce, který není šněrován hromadou nesmyslných předpisů a tunami papírů, může svou práci dělat dobře.

  • Tvoje práce je zorganizovat pořádnou výpravu, na nás je abychom zajistili ty nejlepší podmínky podle platné legislativy.
  • Nesmíme však usnout na vavřínech, proto máme propracovaný systém vzdělávání a sdílení zkušeností průvodců mezi sebou.
Připravujeme festival "Živení dálkou" který je nejen pro profi průvodce, ale i pro ty, kteří se jimi teprve stanou.

Výhodou pro klienta / cestovatele je, že ví s kým jede a co přesně čekat. Sir Fogg mu nabídne rozhodně zajímavější akce, než si kterákoliv cestovka může dovolit. A poskytne mu pomoc a garance v případě nesnází.

Velmi důležité je přesné očekávání. Akci Vám pomůžeme vypsat tak, aby byla lákavá a zároveň splnila očekávání.

Rádi ti pomůžeme s textem, videem, fotografiemi i osobním profilem.

Budujeme dlouhodobý vztah

Máme nejradši účastníky, kteří se při hledání dobrodružství pravidelně vrací a budujeme s nimi dlouhodobý vztah. Čekáme, že nám v tom pomůžeš a budeš u toho propagovat svoje akce. Využít můžeš nejen blog, web a Facebook, ale i Expediční klubovnou, kterou držíme ve své moci. Ta se již brzy objeví na další místech této cestováním posedlé planety.

Každý špinavý dolar, který s tebou vyděláme, re-investujeme do růstu návštěvnosti a zlepšování produktů. Díky tomu získáte více potenciálních účastníků, zaujmeme je a naservírujeme ti je na stříbrném podnose.

Tvoje jméno je značka

Chceme, aby tě lidé znali a věděli, jak dobré akce organizuješ. K tomu ti půjčíme naše marketingové kanály a poradíme ti nejlepší způsob, jak toho dosáhnout.

Vybíráme si ty nejlepší příspěvky, které marketingově podpoříme na našich platformách.

Poskytneme ti k tomu web, Facebook, blog, YouTube a klubovnu plnou dobrodruhů.

Sociální sítě

nasdílíš pár fotek či videí země do které se chystáš

Blog

napíšeš pár článků o tom jak skvělé akce pořádáš

Cestovatelské klubovny

nebo si troufneš na živé publikum

Vzájemnou zpětnou vazbou, hodnocením průvodců a účastníků se dozvíš, co vše se ti povedlo a co příště zlepšit. Dáš taky vědět ostatním průvodcům, který z účastníků se hodí pro konkrétní typ akce. Cílem je, abychom byli spokojeni všichni.

Přidej se k nám

Je to jednoduché, stačí jen pár kroků a brzy můžeš vyrazit na svou první výpravu.

  • Registruj se a vyplň si profil průvodce na SirFogg
  • Vymysli zážitek, který cestovatele nadchne
“Fantazii se meze nekladou. Je jen na tobě, jestli budeš chtít organizovat víkendovku v Jeseníkách, plavbu na voru po Kongu, potápění se žraloky, tuktuk rallye nebo učit lidi stavět kadiboudy.”
  • Po splnění základní kritérií, ti jej rychle a rádi schválíme
  • A pomůžeme ti akci správně propagovat, ať už to je expedice, výprava nebo jen víkendový výlet do Beskyd
  • Rádi ti poskytneme prostor pro promo na marketingových kanálech SirFogg. Do velké míry záleží na tobě, jak moc tvoje akce bude vidět. :-)
Pomůžeme ti s tvorbou obsahu, který můžeš publikovat na našich platformách. To proto, aby ses dostal cestovatelům do podvědomí.

Online přihlašování účastníků a komunikace s nimi → s každým zájemcem si napíšeš pár milých slov nebo si zavoláte, abyste oba věděli, že spolu chcete cestovat.

Organizace cesty, dodání slíbeného zážitků → je důležité plnit svoje sliby. Proto vždy dodej přesně takový zážitek, jaký nabízíš. Pokud máš trable, jsme tu my.

Sdílení zážitků, feedback, hodnocení a vyhodnocení → Ani po návratu domů není vše hotovo. Máš teď jedinečnou šanci účastníky motivovat, aby všem řekli, jak skvělé to bylo. Dáme ti pár rad, tipů a triků, jak na to.

Poznej nás osobně

Jsme silný tým, parta 5-ti zakladatelů s bohatými zkušenostmi. Makáme na tom, aby jsme to společně s vámi co nejdříve rozjeli na plné obrátky.

Albert

Mr Wolf / Problem Solver

je cestovatel a inovátor. Živí se sice jako analytik v energetice, všechen volný čas věnuje cestování. Založil Expediční Klubovnu, Expedition Club, Brain Farm, VlakFest a spoustu dalších. Jeho hlavní a jediná zásluha na tomto projektu je, že jej napadl a našel pro něj schopné a chytré lidi.

Honza

User Experience & Product

je vývojář na volné noze s přesahy do UX. Pracoval jako vývojář na ČT24 nebo Paměť Národa, s Albertem pak pořádá Vlakfesty Žiwell a Silvestr Express.

Tom

IT Development

je ajťák, který rád cestuje; spoluzakládal Daytrip, konzultoval v britských firmách a pomáhal vést vývoj v Cemexu. Dnes se věnuje zlepšování provozu leteckých společností a kosmickému průmyslu.

Dany

Country Manager

má na starosti Vás průvodce a Vaši fantazii. Bude dohlížet a pomáhat s realizací projektů a šílených nápadů, aby Vám to prošlo a zákazníci Vás neukamenovali. Dany Ti bude nejvíce nápomocen hlavně na počátku Tvé spolupráce u SirFogg.

Za svou mnohaletou praxi průvodce se musel vypořádat se všelijakými rozmary přírody, ale i lidského faktoru. Z vlastních zkušeností Ti dokáže poradit s uspořádáním expedic, kamkoli Tě zvědavost zavede. Kiting za polárním kruhem v Laponsku, po Mongolsku v koňském sedle, nebo jak se plavit v amazonském pralese.

Štěpán

Marketing & Product

je markeťák, který teď tak trochu kecá do všeho. Před nedávném se vrátil z Číny, 3 roky tam “prodával” půjčky Číňanům. Předtím nasbíral zkušenosti u Bakalů v Economii jako šéf online, kde rozjížděl DVTV a zaváděl “oblíbené” předplatné na iHnedu.

“Nespadni do rutiny. Jen, když budeš realizovat své cestovatelské sny, dokážeš strhnout a nadchnout i ostatní. Každou cestu připrav tak, aby sis ji sám užil(a).”

Praktické věci

Kolik akce stojí a co průvodce dostane

To záleží především na Tobě. Cenu akce pro účastníka si určíš sám podle toho, kolik stojí náklady a kolik chceš vydělat. Především musíš vědět, co vše je v ceně zahrnuto. Průvodcovské služby, ubytování, doprava, víza?

V každém případě to musí účastníci dopředu přesně vědět a cena se už nesmí měnit, i kdyby trakaře padaly. Každopádně prosím počítej s 15% na rozvoj platformy. Její vytvoření stojí totiž úsilí mnoha lidí a není levnou záležitostí. 85 % je pro tebe = jako náklady na cestu a přiměřený zisk.

Při rozhodování o ceně se podívej na srovnatelné akce ostatních průvodců nebo i cestovních kanceláří. Pokud bude cena příliš vysoká, bude se hlásit málo lidí. Obdobně to funguje, když je cena moc nízká. Rádi ti se stanovením ceny poradíme, ale odpovědnost leží jen na tobě. Proto náklady a rezervu nikdy nepodceňuj.

Způsob výplaty

  • 70 % z příjmů dostaneš vyplaceno před konáním akce
  • Zbývajících 15 % dostaneš týden po úspěšném návratu, abychom měli z čeho pokrýt reklamace, kdyby byli účastníci nespokojeni. ;-)
  • Zbývajících 15 % investujeme do rozvoje platformy a propagaci tvé akce.

Peníze ti zašleme na tvůj účet, předáme v hotovosti na pokladně v Expediční klubovně nebo třeba vyplatíme v kryptomněnách. Je to na Tobě.

Těšíme se na spolupráci

Doufáme, že jsme v tobě vzbudili trochu zvědavosti a zájmu. Pokud ano, ozvi se country manažerovi Danymu.

Volej na +420 734 176 864 nebo piš na dany@sirfogg.com.