Tak to jsem já

Sir Phileas Fogg

Když jsem byl mladší, objel jsem pod perem slavného spisovatele Julese Verna svět za 80 dní. V té době to byl bezprecedentní rekord. Procestoval jsem při tom mnoho zemí a zažil spoustu dobrodružství. I když to znamenalo hodně rizika a málo komfortu, stálo to rozhodně za to!

Teď, když už jsem trošku starší a mám malinko „přetočený tachometr”, věnuji se ostatním dobrodruhům, svým mladším kolegům. Spojuji dobrodruhy, inspiruji je a motivuji, aby spolu vyrazili do míst, která nejsou pro každého. I když často musí zatnout zuby a snést trochu nepohodlí, nakonec mají z dobrodružství daleko lepší pocit, než kdyby jeli s cestovkou k moři.


Projekt SirFogg.com

Můj aktuální projekt je tato platforma SirFogg.com, která spojuje průvodce a nadšené cestovatele, aby mohli vyrazit objevovat společně. Průvodce získá fér odměnu za svoji práci a zodpovědnost, kterou má pří vedení a organizaci dobrodružství. Je však zbaven legislativní zátěže, o kterou se postarám. Díky tomu může připravit ta nejlepší dobrodružství po celém světě. Cestovatelé zas nasbírají ty nejzajímavější zážitky a zkušenosti.


Moji pomocníci

Sám bych všechno nezvládl, proto mám celou řadu pomocníků. Většinu jsem je potkal náhodně, ve vlaku, v průjezdu, na plachetnici nebo na pivu v Expediční klubovně – Sir Fogg. Už jsme toho spolu zažili spoustu a věřím, že ještě zažijem. Vím, že když svěřuju dobrodruhy do jejich rukou, nemám se čeho bát. Neboj se jim napsat :-)

Albert Fikáček

Neumím psát a špatně čtu, zato umím dobře přetvářet bláznivé myšlenky v realitu: Expedition Club, Expediční klubovna, moderní energetické systémy, VlakFest nebo StalkerFest. A hlavně teď SirFogg, což bude náš majstrštych…

Max Pavlas

Mám rád výzvy a věřím, že nic není nemožné. SirFogga rozšiřuji o jeho temnou stránku - urbex. Obecně mě cestování moc baví, hlavně lowcostově, ale možná ještě větší dobrodružství nacházím při překonávání radioaktivní řeky, průzkumu rozpadlé továrny nebo útěku psí hlídce. Jako zkušený stalker provádím nadšence po Černobylu pod názvem Prizrak the Stalker a za normálního bílého dne mám na starosti rozvoj rodinných firem. Nejvíce času nyní věnuji naší výrobní firmě Heliotech. Dále dohlížím na přepravu materiálu z Íránu do ČR, přihlížím výstavbě solárních elektráren, pomáhám realizovat výstavbu továrny na led v Africe nebo si sem tam potřesu rukou s gambijským prezidentem.

Dany Pacholík

Mám na starosti průvodce a jejich fantazii. Budu dohlížet a pomáhat s realizací projektů a šílených nápadů, aby nám to prošlo a nikdo nás neukamenoval nebo nechtěl zavřít. Sem tam se budeme potkávat i na cestách, kam pojedu jako průvodce. Třeba vás vezmu na kity za polární kruh, vandr na koních po Mongolsku nebo splavovat Amazonku.

Štěpán Svoboda

Starám se o tým, produkt i marketing.

Honza Pobořil

Jsem vývojář na volné noze a amatérský UXák. Pracoval jsem mimo jiné na webu ČT24 nebo Paměti národa, s Albertem pak pořádám VlakFesty. On-line část Sira Fogga kóduju, programuju, udržuju funkční a spolu se Štěpánem i navrhuju. Cesta je pro mě cíl a tak si nejvíce užívám cestování s přáteli autem nebo vlakem.

Martin Kalábek

Jsem vývojář se zálibou pro netradiční zážitky a cestování. SirFogg je pro mě takovým spojením příjemného s užitečným.

Pokud mi chceš něco napsat

Chceš se stát průvodcem, spolupracovat s námi nebo se jen zeptat?

Nebo jen
poslat pohled

SirFogg Pte. Ltd.
68 Circular Road #02-01, 049422, Singapore
UEN: 202108020H

ahoj@sirfogg.com
+420 910 880 020

Kontaktní body v České republice:
  • Expediční klubovna SirFogg
    Jezuitská 1, Brno
  • Pojízdná Klubovna SirFogg
    Vlaková zastávka, Praha Bubny - Vltavská