Tak to jsem já

Sir Phileas Fogg

Procestoval jsem celý svět a vím, že “vyrazit do neznáma” nebo dokonce zorganizovat expedici chce velkou porci odvahy, zkušeností a plánování. Proto jsem se rozhodnul s tím pomoci všem dobrodruhům.

Mou ambicí je utvařet platformu na které se budou potkávat průvodci s nadšenými cestovateli.

Průvodci získají férovou odměnu a zároveň vyřeší všechny legislativní požadavky pro legální fungování. To jim umožní realizovat ta nejlepší dobrodružství. Cestovatelé díky tomu nasbírají zážitky z celého světa.

K něčemu se ti přiznám.

Nemám maminku, zato mám pět povedených tatínků!

A jak jsem přišel na svět?

Potkali se v průjezdu, ve vlaku, na jachtě, při cestování i na pivu v cestovatelské klubovně. Prostě každý trochu jinde a jindy, přesto s tím samým člověkem, Albertem. Představil jim a všechny je nadchnul pro Sir Fogga (tehdy to Sir Fogg vlastně ještě ani nebyl). Přes víkend dopilovali detaily a dokonce mu našli přiléhavé jméno. A tak jsem se zrodil já, Sir Fogg.

To jsou oni

Albert Fikáček

Neumím psát a špatně čtu, zato umím dobře přetvářet bláznivé myšlenky v realitu: Expedition Club, Expediční Klubovna, moderní energetické systémy, VlakFest nebo StalkerFest. A hlavně teď SirFogg, což bude náš majstrštych…

Dany Pacholík

Mám na starosti průvodce a jejich fantazii. Budu dohlížet a pomáhat s realizací projektů a šílených nápadů, aby nám to prošlo a nikdo nás neukamenoval nebo nechtěl zavřít. Sem tam se budeme potkávat i na cestách které pojedu jako průvodce. Třeba vás vezmu na kity za polární kruh, vandr na koních po Mongolsku nebo splavovat Amazonku.

Honza Pobořil

Jsem vývojář na volné noze a amatérský UXák. Pracoval jsem mimo jiné na webu ČT24 nebo Paměťi Národa, s Albertem pak pořádám Vlakfesty. On-line část Sira Fogga kóduju, programuju, udržuju funkční a spolu se Štěpánem i navrhuju. Cesta je pro mě cíl a tak si nejvíce úžívám cestování s přáteli autem nebo vlakem.

Štěpán Svoboda

Jednou nohou jsem namočen v marketingu Alzy, ale srdce mi bije pro Sir Fogga. Před nedávnem jsme se vrátil z Číny, kde jsem “prodával” půjčky Číňanům. Předtím jsem nabíral zkušenosti v Economii, kde jsem jsem se staral o online produkty.

Max Pavlas

Mám rád výzvy a věřím, že nic není nemožné. SirFogga rozšiřuji o jeho temnou stránku - Urbex. Obecně mě cestování moc baví, hlavně lowcostově, ale možná ještě větší dobrodružství nacházím při překonávání radioaktivní řeky, průzkumu rozpadlé továrny nebo útěku psí hlídce. Jako zkušený stalker provádím nadšence po Černobylu pod názvem Prizrak the Stalker a za normálního bílého dne mám na starosti rozvoj rodinných firem. Nejvíce času nyní věnuji naši výrobní firmě Heliotech. Dále dohlížím na přepravu materiálu z Íráu do ČR, přihlížím výstavbě solárních elektráren, pomáhám realizovat výstavbu továrny na led v Africe nebo si sem tam potřesu rukou s Gambijským prezidentem.

Pokud mi chceš něco napsat

Chceš se stát průvodcem, spolupracovat s námi, nebo se jen zeptat?

Nebo jen
poslat pohled

Sir Fogg, s.r.o.
Jezuitská 1
602 00, Brno

ahoj@sirfogg.com

IČ: 08917990
Spol. zapsána u Krajského soudu
v Brně oddíl/vložka C 116153