Venčení pejsků přes 3 státy

všemi nástrahami tě provede Slávek Král

 

 • Rakousko, Itálie, Slovinsko
 • Karavanky a Triglavský národní park
 • 8-10 pejsků
 • 2 auta, kdy jedno nám bude každý den vozit věci
 • přechody i jednodenní výšlapy

Slávkova pozvánka

Vezmi svého pejska na výlet a ne jen tak ledajaký.

Pěšky z Rakouska až do Itálie po hřebenech hor s úžasnými výhledy, jezery i vodopády. Auto nám bude každý den vozit věci, ale i tak počítej se spaním ve stanech, horské chaty často neakceptují pejsky, ale jsou tam i vyjímky. Co nás čeká? Několik okružních cest v Triglavském národním parku, Karavankách i u jezera Bled. Přesnou trasu dostanete v emailu, stále je čas na změny. Vybereme ty nejlepší a nejschůdnější místa pro naše čtyřnohé parťáky a buďto půjdeme na okružní jízdu okolo horské chaty nebo od jedné k druhé. Pejsci do parku můžou a toulaví psi se v této lokalitě nevyskytují.

Miluješ psy, ale nemáš vlastního? Nevadí, bereme tě do party!

Doprovázet tě bude nejzcestovalejší pes v ČR (ne-li na světě). Corey zatím projela autostopem 27 států.

Do budoucna mám v plánu i vzdálenější místa, s Corey jsme stopem dojeli až do Vladivostoku, takže vím, že všechno je možné !! Pojďme vyzkoušet jak jsme sehraní ve větší skupině a příště se vydáme ještě dál !! Norsko, Rusko, Island .. to vše mám v plánu, chceš být součástí?

Itinerář

1.-7.
den
Túry a výšlapy

Hlavně si to užít.

Tvůj průvodce

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let, dal dvě cesty kolem světa stopem, navštívil 86 zemí, zapsal se do knihy rekordů v nejdelší vzdálenosti ujeté autostopem, přednáší o cestování, má vlastní cestovatelský festival a vydal knihu "Stopařův průvodce zeměkoulí". Na cestách ho doprovází fenka Corey, tříletá border kolie, která zatím stopem projela jen 28 států Evropy a Asie.

Jako průvodce je začátečník. Pomoz mu získat zkušenosti a první recenze výměnou za nižší cenu.

https://slavekkral.cz/

Obtížnost a výbava

Před cestou

Uděláme několik psích srazů, abychom viděli, že pejsci si sednou a budou si to užívat, děláme to přeci pro ně. Facebooková skupina nám pomůže zorganizovat různá setkání předem.

Obtížnost

Do 20 km denně, nechceme přepálit sebe a ani naše mazlíčky, půjdeme ale do kopce, z kopce a pak znovu .. několikrát. Trek vede národním parkem. Pokud jsi někdy byl na celodenní túře v českých horách, tak to zvládneš.

Tato výprava bude cestovatelského stylu. Nebudeme lézt osmi tisícovky, ale ani si válet šunky v hotelu. Jistá dávka cestovatelského punku je ale žádoucí.

 

Výbava

 • na kempování (stan, spacák)
 • na chození (boty)
 • pro psa (postroj, vodítko, granule)
 • tobě stačí občanka, ale pejsek musí mít pas, čip a všechny potřebné očkování
 • vše bude upřesněno ale neváhej se zeptat

 

Ubytování a strava

Ubytování

V horských chatách, kempech nebo ve stanu.

Strava

Základní - snídaně, svačiny a pamlsky od Pet Center. Ostatní vyřešíme místní kuchyní, obchodů i restaurací je po cestě mnoho, řízky od maminky můžeš nechat doma.

Co je a není v ceně

Co je v ceně

 • Základní jídlo - snídaně, svačiny a pamlsky
 • Spolujízda
 • Ubytování

V ceně není

 • Individuální pojištění
 • Slávkovo kniha
 • covid testy

Dopravu do místa začátku dobrodružství si zajišťuješ ty. Průvodce ti ji pomůže výhodně zařídit s ohledem na tvé požadavky a potřeby.

Doplňující informace

Ubytování ve stanu, možná v chatce, když správce povolí psa. Jedeš-li bez pejska, dá se zařídit i chata.

Snídaně si dáme společné, na cestu dostaneš i pár pamlsků z Pet Center.

Proč si vybrat dobrodružství na SirFogg.com

Nezávislí průvodci

Průvodci, se kterými tě propojíme, jsou nezávislí profesionálové. Nejsou omezováni cestovními kancelářemi a peníze, které za výlet platíš, jdou rovnou jim.

Autentické dobrodružství

Prozkoumej místa a komunity, kam se jen tak nedostaneš. Průvodci mají hluboké znalosti místních poměrů a vše ti ukáží opravdu zblízka.

Unikátní zážitek

Každé dobrodružství je důkladně naplánované, abys mohl navštívit výjimečné lokality a užít si výlet plný nových zážitků, objevů a zkušeností.

Zatím bez termínů
2 000 Kč