Šumava v zimě

všemi nástrahami tě provede Slávek Král

  • Chata v Sušici čeká na tvojí návštěvu!
  • Výlety po okolí.
  • Koupání v lomu nebo v řece.

Máme krásnou chatu s výhledem na celou Sušici, krbem, wifi, auto a průvodce. V Sušici jsem se narodil a moc dobře znám okolí.

Je zde několik variant. Můžeme zajet na vyhlídky okolo Sušice, Vrch Anděla Strážného nebo Svatobor. Určitě navštívíme lom Rabí, kde se koupání doporučuje. Prošel jsem kurzem Wima Hofa a rád pomůžu a poradím s prvním zimním koupáním, doufejme jen, že bude sníh. Dále můžeme zajet na Srní, Modravu nebo Kvildu, dojít na Poledník, Tříjezerní slať nebo prozkoumat Povydří. Další možností je hrad Kašperk. Každý si může vybrat co jej zajímá a plán na další den vždy vymyslíme na místě. Večer nás čekají deskovky nebo jen chill u krbu.

Pokud chceš vyzkoušet zimní nocování venku - není problém. To prosím hlásit dopředu, ať si půjčím zimní spacák. Na Šumavě umí být i -25°.

Mám psa! A další pejsci jsou samozřejmě také vítáni.

V chatě je kompletně vybavená kuchyň, zimní terasa, koupelna, záchod, dvě postele a rozkládací gauč pro dva. Ideální počet je 2-3 lidi, ale měl jsem návštevu 5 přátel a taky jsme to zvládli. Spaní v zimní zahradě má svoje kouzlo a není tam úplně zima (zimní zahrada není na fotkách, byla postavena letos). Událost je otevřená pro 2-3 lidi. Pro větší počet lidí mě prosím kontaktujte a nějak to vymyslíme.

Jídlo budeme řešit na místě, ale většinou navaříme na chatě nebo zajdeme na oběd do některého z místních minipivovarů. O výdaje se rozdělíme.

Dle domluvy to jde i bez průvodce a můžeš vyjet na výlet po vlastní ose.

 

Itinerář

1.
den
Chata a okolí

Vše se bude odvíjet od naší domluvy.

Tvůj průvodce

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let, dal dvě cesty kolem světa stopem, navštívil 86 zemí, zapsal se do knihy rekordů v nejdelší vzdálenosti ujeté autostopem, přednáší o cestování, má vlastní cestovatelský festival a vydal knihu "Stopařův průvodce zeměkoulí". Na cestách ho doprovází fenka Corey, tříletá border kolie, která zatím stopem projela jen 28 států Evropy a Asie.

Jako průvodce je začátečník. Pomoz mu získat zkušenosti a první recenze výměnou za nižší cenu.

https://slavekkral.cz/

Obtížnost a výbava

Obtížnost

Každý den si budeš volit náročnost podle toho jak se budeš cítit. Můžeme dát celodenní túru a ujít 35 km nebo všude dojedem autem a vyfotíme si Šumavské highlajty.

Výbava

  • určitě zimní oblečení a oblečení na túry

Ubytování a strava

Ubytování

Chata s výhledem na celou Sušici.

Strava

Vaříme si sami nebo zajdeme do restaurace.

Co je a není v ceně

Co je v ceně

  • - ubytování
  • - služby průvodce
  • Veškerá doprava na místě

V ceně není

  • - cestovní pojištění
  • Jídlo a pití
  • Slávkovo kniha

Dopravu do místa začátku dobrodružství si zajišťuješ ty. Průvodce ti ji pomůže výhodně zařídit s ohledem na tvé požadavky a potřeby.

Proč si vybrat dobrodružství na SirFogg.com

Nezávislí průvodci

Průvodci, se kterými tě propojíme, jsou nezávislí profesionálové. Nejsou omezováni cestovními kancelářemi a peníze, které za výlet platíš, jdou rovnou jim.

Autentické dobrodružství

Prozkoumej místa a komunity, kam se jen tak nedostaneš. Průvodci mají hluboké znalosti místních poměrů a vše ti ukáží opravdu zblízka.

Unikátní zážitek

Každé dobrodružství je důkladně naplánované, abys mohl navštívit výjimečné lokality a užít si výlet plný nových zážitků, objevů a zkušeností.

prosinec 2021 – leden 2022
2 200 Kč
Zobrazit termíny