Stalker Loď

všemi nástrahami tě provede Prizrak

 • Událost pro všechny zájemce o nelegální vstup do Černobylu!
 • Oslavme / zavzpomínejme společně na 26. duben 1986 
 • Zúčastni se urbexového workshopu: "Jak se dostat do Černobylu nelegálně."
 • Workshop bude probíhat přímo na opuštěné lodi!
 • Dozvíš se tipy a triky jak přežít v radioaktivní pustině, na co si dát bacha a jak se vyhnout mutantům.
 • Lokalita: Praha a okolí (30km)

26. dubna 1986 explodoval 4. reaktor v Černobylské elektrárně. Přijď si společně zavzponínat na tuto událost s podobně zvídavými lidmi a při tom si poslechni třeba přednášku, jak se stát skutečným stalkerem! Ukrajinská vodka nebo koňak nebude chybět a celá akce proběhne na opuštěné lodi.

 

WORKSHOP:

Přibližne hodinový workshop o tom, jak se dostat do Černobylské Zóny nelegálně a bezpečně. Jako zkušený stalker se podělím o věci, které na internetu nenajdeš. Přednesu ti průpravu, nad čím bys měl před výpravou popřemýšlet a na co nezapomenout. Dám ti svoje doporučení a ukážu ti užiteční mapy průzkumu. Po workshopu bude prostor na klábosení, takže třeba najdeš stalker parťáka!

Itinerář

 • 1.
  den

  Workshop

  Na místě setkání tě vyzvedne můj kámoš, který tě doprovodí na místo akce. Akce začne krátkou přednáškou/workshopem, která bude trvat něco málo přes hodinu, ale může se to prodloužit. Záležet bude na množství otázek. Po workshopu bude následovat malý networking a pokud bude nálada, můžeme na lodi i přespat, takže spacák kdyžtak s sebou!

Tvůj průvodce

Prizrak

Prizrak je zkušený urbexák, který prolezl kde jakou díru, opuštěnou továrnu nebo opuštěný barák. Nejraději má však vojenské objekty, a proto jezdí sem tam utíkat vojákům a psům na Ukrajinu, kde se týden prodírá radioaktivní pustinou a nelegálně prozkoumává Černobyl a okolí.

Jeho nadšení pro detail a bezchybnost takových akcí se poté krásně kloubí s nějakým tím extra zážitkem navíc. Jako třeba tenkrát, když překonával radioaktivní řeku Uzh na labuti.

Obtížnost a výbava

Obtížnost

Lehká - vydržet poslouchat alespoň jednu hodinu

Těžká - neopít se v první hodině 

Výbava

 • Svítilna
 • Spacák

Ubytování a strava

Ubytování

Vlastní spacák

Strava

Vlastní

Co je a není v ceně

Co je v ceně

Láhev vodky
Vstupenka na přednášku

V ceně není

Jídlo a pití
Dopravu do místa začátku dobrodružství si zajišťuješ ty. Průvodce ti ji pomůže výhodně zařídit s ohledem na tvé požadavky a potřeby.

Proč si vybrat dobrodružství na SirFogg.com

Nezávislí
průvodci

Průvodci, se kterými tě propojíme, jsou nezávislí profesionálové. Nejsou omezováni cestovními kancelářemi a peníze, které za výlet platíš, jdou rovnou jim.

Autentické
dobrodružství

Prozkoumej místa a komunity, kam se jen tak nedostaneš. Průvodci mají hluboké znalosti místních poměrů a vše ti ukáží opravdu zblízka.

Unikátní
zážitek

Každé dobrodružství je důkladně naplánované, abys mohl navštívit výjimečné lokality a užít si výlet plný nových zážitků, objevů a zkušeností.

24. duben 2021
150 Kč