Stalker Loď

všemi nástrahami tě provede Prizrak

 • Událost pro všechny zájemce o nelegální vstup do Černobylu!
 • Oslavme / zavzpomínejme společně na 26. duben 1986 
 • Zúčastni se urbexového workshopu: "Jak se dostat do Černobylu nelegálně."
 • Workshop bude probíhat přímo na opuštěné lodi!
 • Dozvíš se tipy a triky jak přežít v radioaktivní pustině, na co si dát bacha a jak se vyhnout mutantům.
 • Lokalita: Praha a okolí (30km)

26. dubna 1986 explodoval 4. reaktor v Černobylské elektrárně. Přijď si společně zavzponínat na tuto událost s podobně zvídavými lidmi a při tom si poslechni třeba přednášku, jak se stát skutečným stalkerem! Ukrajinská vodka nebo koňak nebude chybět a celá akce proběhne na opuštěné lodi.

 

WORKSHOP:

Přibližne hodinový workshop o tom, jak se dostat do Černobylské Zóny nelegálně a bezpečně. Jako zkušený stalker se podělím o věci, které na internetu nenajdeš. Přednesu ti průpravu, nad čím bys měl před výpravou popřemýšlet a na co nezapomenout. Dám ti svoje doporučení a ukážu ti užiteční mapy průzkumu. Po workshopu bude prostor na klábosení, takže třeba najdeš stalker parťáka!

Itinerář

1.
den
Workshop

Na místě setkání tě vyzvedne můj kámoš, který tě doprovodí na místo akce. Akce začne krátkou přednáškou/workshopem, která bude trvat něco málo přes hodinu, ale může se to prodloužit. Záležet bude na množství otázek. Po workshopu bude následovat malý networking a pokud bude nálada, můžeme na lodi i přespat, takže spacák kdyžtak s sebou!

Tvůj průvodce

Prizrak

Prizrak je zkušený urbexák, který prolezl kde jakou díru, opuštěnou továrnu nebo opuštěný barák. Nejraději má však vojenské objekty, a proto jezdí sem tam utíkat vojákům a psům na Ukrajinu, kde se týden prodírá radioaktivní pustinou a nelegálně prozkoumává Černobyl a okolí.

Jeho nadšení pro detail a bezchybnost takových akcí se poté krásně kloubí s nějakým tím extra zážitkem navíc. Jako třeba tenkrát, když překonával radioaktivní řeku Uzh na labuti.

Obtížnost a výbava

Obtížnost

Lehká - vydržet poslouchat alespoň jednu hodinu

Těžká - neopít se v první hodině 

Výbava

 • Svítilna
 • Spacák

Ubytování a strava

Ubytování

Vlastní spacák

Strava

Vlastní

Co je a není v ceně

Co je v ceně

 • Láhev vodky
 • Vstupenka na přednášku

V ceně není

 • Jídlo a pití

Dopravu do místa začátku dobrodružství si zajišťuješ ty. Průvodce ti ji pomůže výhodně zařídit s ohledem na tvé požadavky a potřeby.

Proč si vybrat dobrodružství na SirFogg.com

Nezávislí průvodci

Průvodci, se kterými tě propojíme, jsou nezávislí profesionálové. Nejsou omezováni cestovními kancelářemi a peníze, které za výlet platíš, jdou rovnou jim.

Autentické dobrodružství

Prozkoumej místa a komunity, kam se jen tak nedostaneš. Průvodci mají hluboké znalosti místních poměrů a vše ti ukáží opravdu zblízka.

Unikátní zážitek

Každé dobrodružství je důkladně naplánované, abys mohl navštívit výjimečné lokality a užít si výlet plný nových zážitků, objevů a zkušeností.

Zatím bez termínů
150 Kč