Párty na vodě - Otava

všemi nástrahami tě provede Ejdry

 • 47 km na lodi (vydry), soulodění, cvakání, sjíždění jezů
 • nespočet klobás, smažáků a piv! 
 • beerpong a jiné společenské a picí hry, soutěže
 • sportovní aktivity (závisí na vybavení jednotlivých kempů - volejbal, frisbee, ..)
 • stanování (pro odvážné spaní pod širákem)
 • táboráky a opíkačky 
 • aquapark
 • závody na nafukovacích matracích 
 • poznání nových lidí 
 • PÁRTY!

Užij si čtyři nabité letní dny v podobě originálního vodáckého zájezdu na řece Otava s párty atmosférou! Pokud chceš načerpat spoustu nevšedních zážitků, poznat několik nových lidí a užít si kotel zábavy, tak je tahle akce pro tebe jak dělaná! Je jedno jestli jsi zkušený vodák nebo si nikdy nedržel pádlo, všechno tě naučíme. Jeď klidně sám, nebo vezmi celou svojí partu. 

Pojede se úsek ze Sušice do Čejetic.

Itinerář

1.
den
Vyplouváme!

Po srazu v kempu dáme společný oběd a následně vyplouváme. Večer nás čekají seznamovací společenské hry, turnaj v beerpongu a táborák.

2.
den
Soulodění, cvakání, popíjení, jezy a relax

Převážně většinu druhého dne strávíme na řece, protože proto jsme přeci jeli na vodu! :D K večeru se můžeme těšit na návštěvu aquaparku, který je hned vedle kempu, nebo si zahrát volejbal.

3.
den
Nekecej a pádluj! :D

V průběhu třetího dne se budou konat závody na nafukovacích matracích a večer táborák s opíkáčkou.

4.
den
Vodě zdar!

Čtvrtý den proběhne křest vodáků a následné zakotvení v konečném přístavu.

Tvůj průvodce

Ejdry

Ejdry je vášnivá cestovatelka a vodačka milující přírodu a dobrodružství. 

Podílela se na organizaci různých akcí od lyžáků, školních adapťáků až po vodáky, ke kterým její srdce tíhne nejvíce, neboť už od dětství trávila hodně času s pádlem v ruce. 

Obtížnost a výbava

Obtížnost

Vodu zvládne každý, není to nic těžkého. Pokud pádlovat neumíš, rádi tě to naučíme. Můžeš si vybrat jestli budeš sedět na háčku (vepředu) což je podstatně jednodušší, nebo na kormidle (vzadu), kde musíš vynaložit více sil, neboť řídíš loď, ale je to o to větší sranda. Tempo si můžeš nastavit sám, úseky v jednotlivých dnech nemáme moc dlouhé, neboť počítáme s tím, že se bude hodně soulodit a relaxovat. Každopádně jestli chceš celou dobu pouze pádlovat, tak je to samozřejmě jen a jen na tobě! :)

Výbava

 • Co si sbalit + info o jídle atd.

  Pro ty, kteří jedou poprvé a neví, co si sbalit, tady vám dáváme tipy na základě našich zkušeností.
  Základem je určitě stan, karimatka, spacák. Přes to nejede vlak (pokud nechcete spát pod širákem). Určitě se vám bude hodit pláštěnka, nebo aspoň nějaká větrovka, plavky, ručník, pokrývka hlavy, repelent. Vezměte si boty, které si můžete namočit, tzn. třeba kroksy. Doporučujeme i vodotěsný obal na mobil co se dá zavěsit za krk, jinak ho budete muset mít v barelu a pokaždý když ho budete chtít vytáhnout, přijde na řadu otravný otevírání toho barelu 😀  Potom taky samozřejmě teplý oblečení a něco na převlečení, když se cvaknete.
  Připravte si i menší batůžek navíc, protože převoz věcí bude zajištěný dodávkou, ale věci, který budete chtít mít u sebe na lodi budou zvlášť v barelu. S sebou i powerbanku, jelikož v kempech si někdy za nabití účtují a celkově je prostě pohodlnější mít dobíjení vlastní. Hodit se bude i baterka nebo čelovka. Kdo máte, vezměte nějaký hry, repráček, kytaru či jiné nástroje, blbosti a prostě cokoliv vás napadne 😀  Určitě nezapomeňte na peníze, ne všude se pravděpodobně bude dát platit kartou. No a pak taková ta klasika jako hygiena apod., to je už jasný.

Ubytování a strava

Ubytování

Ubytování bude vždy v jednotlivých kempech, a to ve vlastních stanech nebo pro odvážlivce pod širákem.

Strava

Stravu si můžeš vzít vlastní (někdo si s sebou vozí vařič a dělá si pytlíkovky v ešusu), nebo můžeš využít občerstvení v kempech, což nám osobně přijde jako lepší varianta, ale samozřejmě opět - je to na tobě. V kempech, kde budeme spát jídlo bude a na oběd budeme stavět po cestě. Někdy ten výběr bude trošku omezenej (klobása, smažák apod.), někdy to bude lepší. Záleží na místě.

Co je a není v ceně

Co je v ceně

 • Vybavení
 • Transport vybavení
 • Ubytování ve stanu

V ceně není

 • Jídlo a pití

Dopravu do místa začátku dobrodružství si zajišťuješ ty. Průvodce ti ji pomůže výhodně zařídit s ohledem na tvé požadavky a potřeby.

Doplňující informace

 • Vybavení - půjčovné a pojištění lodi, vesty, barely, pádla
 • Transport - převoz bagáže z kempu do kempu

Proč si vybrat dobrodružství na SirFogg.com

Nezávislí průvodci

Průvodci, se kterými tě propojíme, jsou nezávislí profesionálové. Nejsou omezováni cestovními kancelářemi a peníze, které za výlet platíš, jdou rovnou jim.

Autentické dobrodružství

Prozkoumej místa a komunity, kam se jen tak nedostaneš. Průvodci mají hluboké znalosti místních poměrů a vše ti ukáží opravdu zblízka.

Unikátní zážitek

Každé dobrodružství je důkladně naplánované, abys mohl navštívit výjimečné lokality a užít si výlet plný nových zážitků, objevů a zkušeností.

Zatím bez termínů
od 2 385 Kč